Kampanya
Tüm Sunucu Paketlerinde Ücretsiz Plesk Panel Paketleri incele.
HAKKIMIZDA
İNCBİL DATA CENTER SAN. TİC. LTD. ŞTİ

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2015 yılında Denizli'de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2015 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2017 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Kasım 2018ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Bir İNCBİL markası olan TUĞNET kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Adres : Asmalı Evleri Mah. 6603 Sok.. No:4 D:13 Pamukkale / DENİZLİ

Tel : 0850 346 31 19

Vergi Dairesi : Saraylar

Vergi Numarası : 476 115 79 19

Denetleyeci Kurum : BTK


mutlu müşteriler :)

Sizde TUĞNET data center kalitesi ile tanışıp mutlu müşterilerimiz arasında yer almak ister misiniz?

Mutlu Müşteri Ol :)